امداد باتری کهن

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

امداد باتری کهن ، به عنوان نماینده رسمی برند اوربیتال کارخانه سپاهان باتری در شهر تهران، دارای بیش از ده سال سابقه درخشان در فروش باتری های اوربیتال است. با خرید از شرکت امداد باتری، می توانید بهترین و با کیفیت ترین باتری های موجود در بازار را تهیه کنید.

تمام باتری های موجود در امداد باتری، دارای گارانتی تعویض معتبر کارخانه هستند و دارای تاریخ تولید جدید می باشند، زیرا کارخانه سپاهان باتری تمام باتری های تولید روز خود را به دست نمایندگان خود در سراسر کشور می رساند. امداد باتری دارای بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه فروش باتری اوربیتال می باشد و توانسته است با ارائه خدمات عالی به مشتریان عزیز ، رضایت ایشان را جلب کند.

913 72 – 021

امداد باتری خودرو

برای خرید باتری با کیفیت می توانید با کارشناسان امداد باتری کهن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، پس از آن که سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان ما در اقصی نقاط تهران از جمله میرداماد ، شهرک غرب ، شهران ، زعفرانیه ، مجیدیه و … باتری را به صورت رایگان برایتان ارسال و بر روی ماشینتان نصب می کنند و شما می توانید وجه باتری را پس از نصب باتری بر روی خودرو خود به صورت حضوری پرداخت کنید.

برای تماس با ما می توانید با شماره درج شده تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات فنی مناسب با باتری خودرو خود، سفارش را ثبت کنید تا در کمترین زمان باتری خودرو خود را تحویل بگیرید. باتری های اوربیتال کارخانه سپاهان باتری از پرفروش ترین باتری های موجود در ایران و خاورمیانه هستند.

این باتری های در کارخانه سپاهان باتری در نوع سیلد اسید که رایج ترین نوع باتری هستند، مطابق با استاندارد های جدی و با استفاده از تکنولوژی جدید، تولید می شوند. این باتری ها دارای طول عمر استاندارد سه ساله هستند که شما می توانید با نگهداری صحیح از این باتری ها، بهترین عملکرد را از آنها مشاهده کنید.

913 72 – 021

تیم کارشناسی امداد باتری به صورت تمام وقت در تمامی ایام حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. بنابراین شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که در رابطه با باتری خودرو خود سوالی داشتید و یا باتری خودروتان دچار مشکلی شد با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

نعویض باتری خودرو یکی از با اهمیت ترین اتفاقاتی است که به طور معمول هر سه سال یکبار رخ می دهد و به دلیل داشتن نکات کلیدی بهتر است توسط کارشناس نصب انجام شود، کارشناسان نصب امداد باتری به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

تعویض باتری ماشین ممکن است خطرات ذاتی داشته باشد. ترک و خوردگی باتری قدیمی می تواند باعث نشت اسید باتری خطرناک شود. باتری همچنین می‌تواند شارژ تولید کند، حتی زمانی که ماشین خاموش است، بنابراین باید در نظر داشته باشید که با برق کار می‌کنید.

میدان هروی ، بلوار پناهی نیا ، خیابان رنجبر ، خیابان طالقانی ، پلاک 21

شماره تماس امداد باتری کهن 

913 72 – 021

خرید باتری از امداد باتری

11.24 : اگر از کسانی که درگیر خرید باتری بی کیفیت شده اند، سوال بپرسید که چیزی باعث شد باتری را از نمایندگی نخرید و به سراغ خرید باتری از فروشگاه های محلی بروید، در جواب می شنوید که می گویند قیمت باتری در فروشگاه های محلی پایین تر بود.

یک اصطلاح معروف است که می گوید هیچ ارزانی بی علت نیست، مراقب باشید برای کمی ارزان تر خریدن، باتری بی کیفیت و قدیمی بر روی خودرو خود نصب نکنید تا در مدت زمانی کوتاه مجبور شوید دو برابر هزینه کنید تا باتری را مجددا تعویض کنید. هوشمندانه و عاقلانه خرید کنید و گول افراد سودجو را نخورید.

امداد باتری کهن به عنوان نمایندگی رسمی سپاهان باتری، محصولات این شرکت را با قیمت مصوب شرکت به فروش می رساند که مناسب ترین قیمت بازار به حساب می آید. همه ما می دانیم که باتری خودرو مهمترین قطعه خودرو است زیرا اگر حضور نداشته باشد و یا خراب باشد، نمی توانیم خودرو خود را روشن کنیم، بنابراین بهتر است به هنگام خرید و تهیه باتری خودرو دقت کنیم تا بتوانیم باتری با کیفیت تهیه کنیم.

پیشنهاد ما به شما برای خرید باتری خودرو این است که باتری اوربیتال را از امداد باتری که دارای بیش از 10 سال سابقه کاری است تهیه کنید تا خیالتان راحت باشد که می توانید به راحتی از خودرو خود استفاده کنید و به آن استارت بزنید.

 

شماره حساب شرکت امداد باتری کهن : 1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا شرکت امداد باتری کهن : IR 980570028211014813210001

شماره کارت امداد باتری کهن : 5474 – 0019 – 2970 – 5022