گارانتی باطری اوربیتال سپاهان باتری

گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری از جمله دلایل محبوبیت این محصول در بین مردم عزیز کشورمان است. این باتری که از برند های مطرح کارخانه سپاهان باتری است، در دسته های متفاوتی تولید می شوند که دارای خدمات پس از فروش و گارانتی های متفاوتی هستند، اما در برخی از خدمات نیز با یک دیگ وجه اشتراک دارند.

ضمانت‌نامه‌ها معمولاً دارای استثنائاتی هستند که شرایطی را محدود می‌کنند که در آن یک سازنده موظف به اصلاح یک مشکل است. به عنوان مثال، بسیاری از ضمانت‌های اقلام معمولی خانگی تنها تا یک سال از تاریخ خرید محصول را پوشش می‌دهد و معمولاً تنها در صورتی که محصول مورد نظر دارای مشکلاتی ناشی از نقص قطعات یا طرز کار باشد، کاربرد دارند.

به عنوان مثال شکستگی قالب باتری و استفاده نا درست از آن، شامل گارانتی نمی شود. ما به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری، باتری اوربیتال خودرو شما را با ارسال و نصب رایگان در در تمامی ایام سال و در اکثر مناطق تهران ، ارسال می کنیم.

 

913 72 – 021

گارانتی باتری اوربیتال وان قرمز

باتری های اوربیتال قرمز سپاهان باتری دارای 20 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش عالی هستند. منظور از گارانتی تعویض این است که در مدت زمان اعتبار گارانتی باتری، هر اتفاقی که برای باتری بیفتد و باعث خرابی باتری شود، توسط نمایندگان خدمات پس از فروش به صورت رایگان، تعمیر و یا تعویض می شود و باتری نو در اختیار شما قرار می گیرد، اما لازم است بدانید که برخی از رویداد ها که باعث خرابی باتری می شوند، شامل گارانتی نمی باشد.

به عنوان مثال استفاده از باتری نامناسب ماشین و یا به عبارت دیگر، استفاده از باتری ای که ابعاد مناسب سینی باتری ماشین را ندارد، استفاده غلط از باتری و استفاده ازباتری که از نظر محل قرار گیری قطب ها با خودرو شما همخوانی ندارد. بعد از این که باتری اوربیتال را بر روی خودرو خود نصب کردید برای فعال سازی گارانتی باتری کافیست با شماره تلفن 62 350 – 031 تماس حاصل کنید.

گارانتی محصول ضمانتی است که سازنده یک محصول در رابطه با کیفیت محصول خود به مشتری می دهد و در صورتی که محصول مطابق تبلیغات عمل نکند چه غرامتی داده خواهد شد. ضمانت‌ها معمولاً دارای استثنائاتی هستند که تعهدات سازنده را محدود می‌کند.

یک سازنده ممکن است شامل زبانی باشد که محدودیت‌های دیگری را نیز برای گارانتی ایجاد کند، یا ممکن است برای خرید ضمانت‌نامه‌ای تمدید شده ارائه دهد که نسبت به ضمانت‌نامه محافظت طولانی‌تری نسبت به محصول ارائه می‌دهد. بسیاری از شرکت های کارت اعتباری ضمانت نامه کتبی سازنده را برای محصولات خریداری شده با کارت تمدید می کنند. این از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است؛ گارانتی باتری اوربیتال سپاهان به گونه ای است که نیاز به فعالسازی دارد و کارت گارانتی فیزیکی به شما ارائه نمی شود.

 

913 72 – 021

خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری

خدمات پس از فروش مدت دار، ضمانتی است که در آن فروشنده یا سازنده، رفع نقص باتری به مدت مشخصی را از تاریخ فروش تضمین می کند. در این مدت، فروشنده باید در صورت وجود مشکلاتی که گارانتی شامل حالشان می شود، باتری را تعمیر یا تعویض کند.

می توانید در تمام ایام هفته به جز روز های تعطیل و جمعه ها از ساعت 08:00 الی 21:00 با مراجعه به فروشگاه امداد باتری کهن که نمایندگی رسمی سپاهان باتری در تهران است از تکنسین های مربوط به بخش خدمات پس از فروش باطری اوربیتال و گارانتی باطری اوربیتال سپاهان باتری درخواست راهنمایی و تست کردن باتری را کنید تا مشکل شما ریشه یابی شده و حل شود.

آدرس : بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

6

شماره تماس خدمات امداد باتری کهن

913 72 – 021